Son Paylaşılanlar

Forvetbet Bonusları

Forvetbet Bonusları

Forvetbet Hafta Sonu Bonusu, Forvetbet Perşembe Bonusu, Forvetbet Geri Ödeme Bonusu, Forvetbet VIP Özel Bonusu, Forvetbet Para Yatırma Bonusu, Forvetbet Yeni Depozit Bonusu, Forvetbet İlk Üyelik Bonusu, Forvetbet Ukash Bonusu

İddaa severlerin vazgeçemediği bir site olan Forvetbet her zamanki kalitesiyle hizmet vermeye devam ediyor. Kullanıcılarına bazı sürprizlerle daha keyifli bir oyun ortamı sunan Forvetbet büyük miktarlarda bonuslar dağıtmaya devam ediyor. VIP bonusu, nakit para yatırma bonusu ve Ukash kart para yatırma bonusu gibi farklı bonuslarıyla oyuncularına jest yapan site hem kazanıyor hem de kazandırmaya devam ediyor. Şimdi bunları biraz da olsa açıklamaya çalışalım.

Forvetbet Bonusları, Forvetbet Perşembe Bonusu, Forvetbet Geri Ödeme Bonusu, Forvetbet VIP Özel Bonusu, Forvetbet Para Yatırma Bonusu, Forvetbet Yeni Depozit Bonusu, Forvetbet İlk Üyelik Bonusu, Forvetbet Ukash Bonusu

Hafta Sonu Bonusu : Bu bonusta hafta sonları yapacağınız kombine kuponlar çok daha fazla değer kazanıyor. Çünkü yapmış olduğunuz her kupona ekstra olarak bonus veriliyor. Yaklaşık olarak 200 TL’ye kadar promosyon var.

Perşembe Bonusu : Perşembe günlerine özel olarak hazırlanan bu bonusta sizin o gün içerisinde yapacağınız para yatırma işlemleriniz %20 oranında artıyor ve hesabınıza yüklenmiş oluyor.

Forvetbet Bonusları, Forvetbet Hafta Sonu Bonusu, Forvetbet Perşembe Bonusu, Forvetbet VIP Özel Bonusu, Forvetbet Para Yatırma Bonusu, Forvetbet Yeni Depozit Bonusu, Forvetbet İlk Üyelik Bonusu, Forvetbet Ukash Bonusu

Geri Ödeme Bonusu : Bu belki de en çok hoşumuza giden bonuslardan biri. Çünkü siz kaybettikçe kazanıyorsunuz. Evet, yanlış duymadınız. Kaybettikçe kazandıran bir geri ödeme bonusu var Forvetbet’te. Hem de 150 TL’ye kadar.

VIP Özel Bonusu : Özellikle de VIP üye statüsünde yer alan ve hemen hemen her gün para yatırma işlemi yapan bahisçiler günde 250 TL ile 750 TL arasında kazanabiliyor.

Ukash %12.5 Bonusu : Siz ister yeni bir üye olun ister daha önce üye olmuş biri olun. Her ne olursanız olun bu para yatırma bonusundan yararlanabiliyorsunuz. Ukash ile paranızı yatırdıktan sonra yatırdığınız tutarın %12.5’i kadar hesabınıza ekstra bir bakiye ekleniyor.

Forvetbet Bonusları, Forvetbet Hafta Sonu Bonusu, Forvetbet Perşembe Bonusu, Forvetbet Geri Ödeme Bonusu, Forvetbet VIP Özel Bonusu, Forvetbet Yeni Depozit Bonusu, Forvetbet İlk Üyelik Bonusu, Forvetbet Ukash Bonusu

Para Yatırma Bonusu : İninal, Paypal veya Kredi Kartı ile para yatırma işlemi yapan herkes yatırdığı paranın %10’u kadar daha fazla kazanmış olacak. Bonus anında hesabınıza yüklenecektir.

Yeni Depozit Bonusu : Bu bonus türü daha çok yeni üyeler için geçerlidir. İlk defa depozit yapacaksanız alacağınız 150 TL’lik ödül yine sizin olacaktır. Ecocard ile yatırmanız ise bu konuda çok daha avantajlı olacaktır.

Forvetbet Bonusları, Forvetbet Hafta Sonu Bonusu, Forvetbet Perşembe Bonusu, Forvetbet Geri Ödeme Bonusu, Forvetbet VIP Özel Bonusu, Forvetbet Para Yatırma Bonusu, Forvetbet Yeni Depozit Bonusu, Forvetbet Ukash Bonusu

İlk Üyelik Bonusu : Bu yine bir çoğumuzun ilk dfa kayıt olması yani ilk üye olmamızda para yatırmamız durumunda koşulsuz şartsız olarak hesaplarımıza yüklenecek olan bonus çeşididir. İlk kez Forvetbet üyesi iseniz 150 TL sizlerin olacak.

Yatırdığınız paranın %15 i kadar nakit para yatırma bonusu, Ukash kart ile yapacağınız para yatırmadan %12,5 tutarında bonus ve ilk üyelik bonus olarak 150 lira kazanabilirsiniz. Her gün binlerce kullanıcısına binlerce lira kazandırmakla kalmayan Forvetbet aynı zamanda verdiği bonuslar ile de kazandırmaktadır. İddaa yapmanın zevkini yaşamak ve paranıza eklenecek bonuslar ile daha fazla para kazanmak için yapmanız gereken sadece siteye üye olup para yatırmaktır. Bol kazançlar dileriz…

Bir yorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*