Son Paylaşılanlar

İddaa Nasıl Tutturulur?

İddaa Nasıl Tutturulur?

Tutturmak, kazanmak, kupon yattı, banko, sistem, hazır kuponlar, favori maçlar, günün iddaa bülteni gibi şeyler veya bunlara benzer söylenen her terim iddaa nasıl tutturulur konumuzun içine dahil olabilir. Çünkü iddaa oyunu o kadar geniş bir oyun ki her kesimden tabi +18 olmak şartı ile kişi potansiyeline hitap eden bir tahmin kapısı. Tahmin diyoruz sonuçta iddaayı tutturmak için tahminlerimizin en iyi şekilde olması gerekir. Biraz şansın da yardımı ile kupon yırtmak artık tarih olabilir. Bir de siz bunu internetten oynuyor veya oynamak istiyor iseniz zaten kupon yırtma kavramı ortadan kaybolur. Şunu da unutmamak lazım, iddaa artık gerçekten internette oldukça popüler şekilde oynanıyor. Öyle yabana atılacak bir durum da değil bu. Tutturma konusu için söylenecek ise bir çok şey var. Tahmin dedik belki ama inanın sizin tercihleriniz de oldukça iyi olmak zorunda.

Nasıl İddaa Tutturulur?, İddaa Tutturmak, İddaayı Tutturmak

Eğer bu yazımızı okuyorsanız en azından internetten iddaa oynama konusuna biraz daha yakınsınız demektir. Biz bu işi biraz tüyo olarak ve madde madde vererek şekillendirmekten yanayız. Böylece çok daha okunaklı bir yazı olacaktır. Sonuç olarak iddaa tutturmak o kadar da kolay bir şey değil. Bazı bilgileri edinmek gerekiyor. Tutturamayanların düştükleri yanlışlardan da söz etmek istiyoruz.

+ Öncelikle yapmanız gereken tüm bültenden ziyade ilgilenmiş olduğunuz liglerdeki maçları analiz etmek.

+ Analiz sonrası maçların oranlarına kesinlikle bakmayın. Bunlar sizi yanıltabilir.

+ Oran konusundan ziyade geçen haftaki maçlarında neler yapmışlar buna bakmalısınız.

+ Tabi sakat, cezalı, kimler oynuyor kimler oynamıyor yine ayrıca dikkat edilmesi gereken bir konu.

+ Bu tarz bir araştırmadan sonra alt alta maçlarınızı çıkarın. Garanti kazanır diyebileceğiniz hiç bir maç yoktur. O yüzden sizin tahminlerinize yakın olanları tercih ediniz.

+ Artık en son iddaa oranlarına bakmalısınız. Diyelim ki arasından bir tanesinin oranı çok düşük. O maçı çıkarmayın. Çıkarıp yazacağınız müsabaka sizin mecburen yazdığınız bir maç olacağından güvenilirlik konusunda çok da ön planda değildir.

+ Bir de şöyle bakalım oran konusuna. Tamam, tutturabilirim diye düşünüyorsunuz belki ama bir maçın da oranının normalinden fazla olduğunu düşünelim. Yani 1.30 beklerken 1.80 olarak verilmiş. Bu sizi yanılgıya düşürebilir, yani oynamama veya akla olumsuz bir şüphe getirebilir. O yüzden analiz ettiğiniz bir maç olduğundan dolayı sıkıntı yaşamayacaksınız. Oynayın.

Nasıl İddaa Tutturulur?, İddaa Tutturmak, İddaayı Tutturmak

+ Son seçenek olarak da kendi seçeneklerimizi sunuyoruz. Arkadaşlar, eğer siz de düşük oranlardan oynamaktan sıkıldıysanız ve internetin nimetlerinden faydalanmak istiyorsanız iddaa oyununda yer alarak doğru yerdesiniz. Aşağıda sizler için verdiğimiz iddaa siteleri en yüksek iddaa oranlarını sunan, canlı iddaa oynatarak herkesin iddaa tutturması için en kolay tek maç seçeneğini de sunan kaliteli, yasal iddaa oyun siteleridir. Bunlar arasından yukarıda verdiğimiz iddaa tutturma tekniklerini de kullanarak çok büyük kazançlar elde edebilirsiniz. İddaa tutturmak sizin için artık bir dert olmayacak. Hepinize bol kazançlı iddaalı günler diliyoruz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*